Dzień Otwarty EMBA – 7.06

Szanowni Państwo!
Zgodnie z zapowiedziami 7 czerwca zapraszamy na stacjonarny Dzień Otwarty Executive MBA Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu!

PL [EN below]
Chcesz rozwijać swoje umiejętności zarządzania i zdobyć wiedzę, która pomoże Ci osiągnąć sukces na wyższych szczeblach kariery? Nasz program Executive MBA został stworzony z myślą o ambitnych liderach, którzy pragną podnieść swoje kompetencje w dynamicznym środowisku biznesowym.
Podczas Dnia Otwartego będziesz mieć okazję:
– Poznać program studiów oraz kadrę wykładowców oraz doświadczonych praktyków biznesu.
– Dowiedzieć się więcej o dodatkowych aktywnościach, które wchodzą w skład Programu EMBA, między innymi: WINGS, FBC (Friday Business Club), Swiss Gateway to International Business.
– Porozmawiać z absolwentami i obecnymi studentami programu, którzy podzielą się swoimi doświadczeniami.

Jest to wyjątkowa okazja, aby poznać nasz program oraz warunki rekrutacji.
Aby wziąć udział w wydarzeniu należy wypełnić krótki formularz: https://lnkd.in/d2g3BFmb

Po zarejestowaniu zapraszamy na stacjonarne spotkanie (w języku polskim), które odbędzie się 7.06 (piątek) o godz. 17:00 w sali 213 budynek Z Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu.

Po spotkaniu w ramach Dnia Otwartego, o godz. 18:00 zapraszamy do pozostania na ostatnim w tym roku akademickim spotaniu FBC. Naszym gościem będzie Prof. Dr. Kasia Jagodzinska, która wygłosi prelekcję w języku angielskim zatutułowaną: Nego-Analysis – the psychology of power dynamics in high impact negotiations.

Serdecznie zapraszamy!

Kontrast

Zwiększ rozmiar tekstu

Zwiększ odstęp liter

Używaj czcionek przyjaznych dla dyslektyków

Powiększ kursor

Podświetlanie linków

Zatrzymywanie animacji

Resetuj ustawienia