Karol Szewczyk

Hitachi Astemo Wrocław, Plant Manager

Szukałem ciekawego programu w języku angielskim, na uczelni, która na ugruntowaną pozycję na rynku MBA – taką właśnie opcją w Polsce jest międzynarodowa EMBA na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu.

To są wyjątkowe studia. Nie sposób wymienić wszystkich ich zalet, ale spróbuję: case study, podejście prowadzących zajęcia z innych krajów, zadania zaliczeniowe wykonywane w grupach oraz usystematyzowanie wiedzy z zakresu zarządzania przedsiębiorstwem, wymiana doświadczeń i dobrych praktyk pomiędzy prowadzącymi oraz kolegami z programu EMBA są na pewno najważniejszymi z nich.

Ale te studia stały się także okazją do nawiązania nowe relacji, które następnie przekształciły się w Stowarzyszenie Absolwentów EMABA.

Z perspektywy czasu wiem, że najważniejsze, co dał mi ten program, trwający dwa wymagające lata, to przede wszystkim chęć dalszego rozwoju oraz kontynuacji nauki na studiach doktoranckich. W przestrzeni zawodowej dzięki EMBA otworzyły się dla mnie wcześniej niedostępne przestrzenie: wyjazd na program rozwoju kadry kierowniczej oraz stanowisko w centrali korporacji w Paryżu. Ze studiów wyniosłem jednak nie tylko wiedzę i wspomnienia. Poznałem fantastycznych ludzi, z którymi utrzymuję kontakt, regularnie wymieniamy się doświadczeniami i poglądami podczas Bussines Friday oraz w Stowarzyszeniu Absolwentów EMBA. Warto być na UEW.

Kontrast

Zwiększ rozmiar tekstu

Zwiększ odstęp liter

Używaj czcionek przyjaznych dla dyslektyków

Powiększ kursor

Podświetlanie linków

Zatrzymywanie animacji

Resetuj ustawienia